Wiosna w Ogrodzie
Wiosna w Ogrodzie 2023 za nami

 

Jubileuszowa XX edycja Kiermaszu połączonego "Wiosna w Ogrodzie 2023” już za nami. Zarówno pogoda, jak i gorące oraz pozytywne nastroje dopisały przez cały czas trwania imprezy. Na początku bardzo chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Wystawcom, którzy jak co roku przybyli bardzo licznie, prezentując okazałe i wyjątkowe stoiska, które cieszyły zmysły naszych odwiedzających. Frekwencja w tym roku przeszła nasze oczekiwania. Udało się zagospodarować około 200 modułów wystawowych na terenie Kiermaszu! Liczba odwiedzających oscylowała w okolicy 20 tysięcy!

Miejsc ubywa

Jest nam niezmiernie miło, że również w tym roku zechcecie Państwo wziąć udział w – tym razem szczególnej - Jubileuszowej edycji kiermaszu. Z wielką radością informujemy Państwa, że miejsc wystawowych ubywa, dlatego serdecznie zapraszamy tych, którzy jeszcze nie podjęli takiej decyzji – do jak najszybszego zgłoszenia się na kiermasz!!!

Rejestracja zgłoszeń do XX WWO

 Miło nam jest powiadomić Państwa, że od 1 marca 2023 roku rozpoczynamy rejestrację uczestników XX edycji kiermaszu ogrodniczego Wiosna w Ogrodzie. Zgłoszenie możecie Państwo pobrać w formie PDF w zakładce: Do pobrania

Zapraszamy do wypełnienia i wysyłania podpisanych zgłoszeń mailem lub pocztą.