Informacje dla Wystawców

Szanowni Wystawcy,


1 marca rozpoczęliśmy przydzielanie miejsc na podstawie wypełnionych i dostarczonych zgłoszeń.  Jak co roku w pierwszej kolejności przydzielane są miejsca ubiegłorocznym laureatom konkursów „Wiosna w Ogrodzie”, którzy się do nas zgłosili przed 1 marca. 


Druk zgłoszenia można pobrać w zakładce Do pobrania


Wystawcy którym zostało przydzielone miejsce są umieszczeni na planie wystawców, który jest publikowany na stronie internetowej. Plan jest systematycznie aktualizowany i publikowany przed godz. 15.00.


Wpłaty za miejsca należy dokonać na konto bankowe:

Bank PKO B.P. nr 35 1020 1853 0000 9202 0163 2421

Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A. zastrzega sobie prawo do sprzedania powyższego modułu lub powierzchni reklamowej w katalogu innym wystawcom, jeśli deklarowana łączna kwota nie wpłynie na konto w wyznaczonym terminie.

W przypadku rezygnacji z udziału po 7 maja 2018r. nie przysługuje zwrot pieniędzy.


Przed wjechaniem na teren wystawy prosimy odebrać kartę wjazdową w Biurze Wystawy lub na bramie (w godz. wieczornych i/lub nocnych).


Teren wystawy w godzinach nocnych jest dozorowany przez zewnętrzną firmę ochroniarską (z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę oraz z niedzieli na poniedziałek).


Jednocześnie informujemy o konieczności rozładowania towaru na terenie wystawy i odstawienia samochodów na wyznaczone przez organizatora miejsca:

 - w piątek 18 maja 2018 – nie później, jak do godz. 12-tej,
 - w sobotę i niedzielę 19 i 20 maja 2018r. – nie później, jak do godz. 7-ej.

 

Patronat Medialny

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy wystawy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Opracowanie i wykonanie projektu
IT Centrum.